Zapisz dziecko do ZHP

Co zrobić, aby wstąpić do ZHP?

Nasz Hufiec zrzesza jednostki z całego powiatu mińskiego. Dlatego zachęcamy do kontaktu z drużynowym, który prowadzi drużynę najbliżej miejsca zamieszkania – to on przekaże wszystkie informacje dotyczące zbiórek.

Jednostki działające w Mińsku Mazowieckim:

Jednostki działające w Cegłowie:

Jednostki działające w Mrozach:

Jednostki działające w Gminie Stanisławów:

Jednostka działająca w Górkach:

• 33 Turystyczno-Krajoznawcza Harcerska Drużyna Odkrywców “Włóczykije” (SH im. Zbigniewa Nienackiego) – dzieci i młodzież w wieku 10-15 lat

Jednostki działające w Dobrem:

Jednostka działająca w Siennicy:

• 73 Gromada Zuchowa “Brzask” – dzieci w wieku 7-10 lat

Po wybraniu drużyny zachęcamy do kontaktu mailowego z drużynowym – zostaną przekazane dokładne informacje dotyczące zbiórek.

Związek Harcerstwa Polskiego wymaga pisemnej zgody rodziców na przynależność dziecka do ZHP, każdy członek ZHP musi także posiadać regulaminowe umundurowanie oraz regularnie opłacać składki członkowskie. Szczegółowe informacje o wszelkich formalnościach przekazują drużynowi.