E-Hufiec

Dostęp do sharepointa przeznaczony wyłącznie dla osób posiadających konto ZHP w domenie @zhp.net.pl/@zhp.pl
Podczas pierwszej wizyty na tej stronie należy poprosić o dostęp oraz poczekać na weryfikację.

Załóż konto @zhp.net.pl

Jeśli chcesz poprosić o utworzenie konta ZHP lub masz problem z zalogowaniem się skorzystaj z formularza poniżej.

Możesz również poprosić swojego przełożonego o zgłoszenie problemu z logowaniem za pomocą formularza, dostępnego po zalogowaniu.

System TIPI

TIPI to platforma przeznaczona dla wszystkich członków ZHP, której celem jest ewidencja członków ZHP. Poniżej opisano jak otrzymać dostęp do systemu w zależności od pełnionej funkcji.

Szefowie jednostek(komendanci szczepów, drużynowi, szefowie Klubów i Kręgów) oraz skarbnicy(szczepu i hufca):
Aby otrzymać rolę w systemie Tipi pozwalającą na administrowanie daną jednostką niezbędne jest posiadanie maila w domenie zhp.net.pl. Jeżeli nie masz takiego maila to instrukcja znajduje się powyżej.
Następnie należy zgłosić się do hufcowego administratora Tipi w celu uzyskania dostępu administracyjnego do odpowiedniej jednostki

-> Należy wejść na stronę: https://tipi.zhp.pl/login

a) Logując się do Tipi za pomocą maila w domenie zhp.net.pl należy kliknąć przycisk ‘zaloguj używając konta Microsoft’
b) Logując się do Tipi bez maila w domenie zhp.net.pl należy wpisać swój login i hasło