Nowe władze 2019 – 2023

Hufiec ZHP “Mazowsze” Mińsk Mazowiecki 1 grudnia br. podczas niedzielnego zjazdu wyborczego, wybrał nowe władze. Nową Komendantką została pwd. Klaudia Glinka, którą mianował na to stanowisko Komendant Chorągwi Mazowieckiej ZHP hm. Cezary Supeł.

Na funkcji zastępcy i skarbnika będzie ją wspierać dotychczasowy komendant phm. Darek Pietka. Zastępca ds. pracy z kadrą został zaś hm. Andrzej Soćko. W skład Komendy weszli także: pwd. Rafał Jurek (ds. programu), pwd. Bartosz Brześkiewicz (ds. kwatermistrzowskich), pwd. Beata Osińska (ds. HAL) i pwd. Damian Murach.

Wybrano też Komisję Rewizyjną i Sąd Harcerski.

W skład Komisji Rewizyjnej weszli:

  • phm. Rafał Kałuski,
  • phm. Mirosław Bogusz
  • pwd. Jacek Jeżak
  • pwd. Krzysztof Kaska
  • pwd. Ewelina Grzechnik.

Natomiast do Sądu Harcerskiego:

  • hm. Tomasz Ciechański
  • hm. Barbara Moroz
  • hm. Bogumiła Moryc

Nowym władzom serdecznie gratulujemy i życzymy pomyślności oraz wytrwałości w służbie. ⚜️

Chorągiew Mazowiecka ZHP reprezentowali: komendant hm. Cezary Supeł oraz phm. Maciej Robak