2 urodziny 53 DH “Fraternitas”

W dniach 16-18.11 odbył się biwak, na którym 53  Drużyna Harcerska “Fraternitas” świętowała swoje 2. urodziny!

Historia jednostki została przypomniana poprzez m.in. udział w grze terenowej, quizie
o drużynie oraz obrzędowym kominku podczas którego kolejne 3 osoby stały się pełnoprawnymi członkami drużyny. Otrzymały czarno-turkusowe chusty. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów na harcerskiej ścieżce! Natomiast w sobotę, o godzinie 19 razem
z rodzicami, naszymi bliskimi oraz przedstawicielami z Komendy Hufca, Druhem Komendantem phm. Dariuszem Piętką i phm. Piotrem Gazdą zasiedliśmy przy stole do wspólnego świętowania. Nie obyło się bez odśpiewania STO LAT oraz URODZINOWEGO TORTU. Serdeczne podziękowania dla naszej drużynowej pwd. Julii Gawryś, która dokładnie 2 lata temu powołała 53!
Życzymy sukcesów w dalszym rozwoju wychowawczym oraz niezliczonych osiągnięć na drodze instruktorskiego życia.